Szerző Téma: Vendégkönyv  (Megtekintve 13168 alkalommal)

Nem elérhető csotris

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
    • Profil megtekintése
Vendégkönyv
« Dátum: 2008. április 29. - 22:01:05 »
Gratulálok az oldalt létrehozónak!
 Nagyon jó, hogy ennyi hasznos információ megtalálható itt. A képgalériában is gyönyörűek a fotók és sok arcát bemutatják a Retyezátnak. Az oldalra látogató itt átfogó képet kaphat a hegységről. Mindenkinek azt ajánlom, hogy az év különböző időpontajaiban látogasson el a Retyezátba, mert úgy jobban megismeri a hely igazi vadságát. Mindig tartogat valami újat és ad is belőle, ha kellő tisztelettel közeledünk felé.
Retyezát-baráti tisztelettel, csotris

Nem elérhető alpar

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • Kodiák Természetjáró Egyesület
Re: Vendégkönyv
« Válasz #1 Dátum: 2008. május 07. - 12:39:35 »
ahoy  :)

nagyon jo weboldal ez, gratulazok az inditvanyozonak ... csak igy tovabb
jo dolog minden infot osszeszedni egy hegysegrol, szerintem a jovoben sok ember fogja hasznalni ezt a portalt

a design is nagyon szexis es tetszik nekem :)

2 eszrevetelem van:

a) mikor regisztraltam az ertesito level a kovetkezo formatumba erkezett meg (termeszetesen a spam-be): From: "Retyez&#225;t f&#243;rum" <info@retyezat.ro>  Subject: Re: &#220;dv&#246;zl&#252;nk a f&#243;rumon - Retyez&#225;t f&#243;rum
Megjegyzes: szerintem ezt irjatok at normalisan angol karakterekkel vagy roviditsetek le vagy valami mert ilyen formaban mindenki Spam-be kapja majd

b) nem kaptam kontakt e-mailt amire irni lehetne ... ha peldaul barmi cikket vagy barmit fel szeretnek tenni, vagy bekuldeni

adios

\Alpar
The trouble with reality is the lack of back ground music

Nem elérhető alpar

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • Kodiák Természetjáró Egyesület
Re: Vendégkönyv
« Válasz #2 Dátum: 2008. május 07. - 12:41:52 »
 :D most veszem eszre a sajat beszollasomba hogy ott van az info@retyezat.ro ... ok akor tudom mar hova kuldjem a kis cikkemet  ;D

a megjegyzes megis marad, ez nem jelenik meg sehol az oldalon ... legalabbis en nem bukkantam ra

miert nincs egy olyen link hogy Contact vagy valami?

\Alpar
The trouble with reality is the lack of back ground music

Nem elérhető alpar

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • Kodiák Természetjáró Egyesület
Re: Vendégkönyv
« Válasz #3 Dátum: 2008. május 07. - 12:43:47 »
:D hulye vagyok teljesen ... most latom hogy akezdolapon van ilyen opcio
na mindegy ... akkor most befejezek egyedul beszelni ;)

\Alpar
The trouble with reality is the lack of back ground music

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 278
  • peterbud
    • Profil megtekintése
    • www.retyezat.ro
Re: Vendégkönyv
« Válasz #4 Dátum: 2008. május 07. - 15:45:52 »
Köszönöm a bíztatást és az észrevételeket!

Alpár, bocs a karakterekért. A román betűk használata miatt UTF-8 kódolást használok az oldalon mindenütt. Valahol az "éterben" valószínűleg elszenvedett a levél egy ISO-8859-2 kódolásra való fordítást, ezért vált olyanná, amilyenné. Ez a probléma más szituációkban is előfordul, egyelőre nem tudom hogy lehetne mindenki számára kedvezően rendezni. ??? Ha valaki tud rá fifikás megoldást, ossza meg velünk! :)

A kontaktot meg feljebb fogom rakni a kereső alá, hogy könnyebben észrevehető legyen.

Üdv: Budai Péter
Budai Péter (admin)

Nem elérhető Wolf

  • Visszatérő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
    • Profil megtekintése
Re:Vendégkönyv
« Válasz #5 Dátum: 2009. augusztus 31. - 08:04:49 »
Úgy látszik, már kissé fáradt voltam, tegnap éjjel, amikor a beszámolót írtam, mert ezt elfelejtettem megírni, pedig akartam. Szóval: én is szeretnék egy gratulációt és egy köszönetnyilvánítást elhelyezni itten. Alapos, igényes, jól használható, szép, informatív honlap! (Bár ilyen lenne az egész net...) Az, hogy voltunk idén a Retyezátban, nem kis részben ennek a lapnak köszönhető. (Ez kissé reklámszöveg-szagú, de igaz. :-))

Nem elérhető jan

  • Visszatérő tag
  • **
  • Hozzászólások: 12
    • Profil megtekintése
Re:Vendégkönyv
« Válasz #6 Dátum: 2010. július 30. - 09:13:47 »
Hihetetlenül jó ez a honlap, sokkal profibb és informatívabb, mint megannyi hivatalos szerv (nemzeti parkok, turisztikai hivatalok stb.) által fenntartott honlap.

Néztem, hogy hasonló színvonalúak a Radnai-havasokról és a Királykőről szóló testvéroldalak is.

A Fogarasi-havasokról nem terveztek csinálni egy hasonló oldalt? Vagy azt annyira nem szeretitek?

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 278
  • peterbud
    • Profil megtekintése
    • www.retyezat.ro
Re:Vendégkönyv
« Válasz #7 Dátum: 2010. augusztus 04. - 21:23:27 »
Köszi az elismerő szavakat és a biztatást ;)  A kedv és a szándék megvan, de mivel mindezt hobbiból csinálom/csináljuk, a fejlesztés sebessége attól függ, mennyi szabadidőnk van és abból mennyit nem töltünk a hegyekben :D Ráadásul ahogy egyre több oldal van, többfelé kell osztani a humán erőforrást is. Ha jó ismerője vagy a Fogarasnak és szeretnéd mindezt közzétenni, akkor összehozhatunk valamit ősztől...
Budai Péter (admin)

Nem elérhető jan

  • Visszatérő tag
  • **
  • Hozzászólások: 12
    • Profil megtekintése
Re:Vendégkönyv
« Válasz #8 Dátum: 2010. augusztus 06. - 14:47:33 »
Sajnos nem jártam még ott, a Retyezátban is idén nyáron voltam először, de persze egyből beleszerettem:)