Szerző Téma: Pietrele menedékház  (Megtekintve 24294 alkalommal)

Nem elérhető erdelyi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
Re:Pietrele menedékház
« Válasz #15 Dátum: 2012. december 13. - 20:36:03 »
Háát, nemtom srácok, nekünk - mint írtam is - semmi ilyesféle negatívkodás nem volt. És szerintem is naojó helyen fexik a "telep"; a slozi sem vészes, csurgó víz van, nameg kulturált ivászat biztosítva a kantinban, ha van LEJ-ünk  :)  Nem ismervén a hely tulajdonjogi viszonyait, elképzelésem sincs, ki üzemelteti, s mennyi büdzséje van rá, de tény, hogy jelentősebb anyagi ráfordítással karaj pihenőközpontot lehetne odaszegezni másfél ezer méterre a Retyezát lábához, hiszen ezek a kis cab-ok a célnak megfelelő menedéket nyújtanak. És amelikbe még kályha is van... 8)

Nem elérhető Shigella

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
    • Profil megtekintése
Re:Pietrele menedékház
« Válasz #16 Dátum: 2013. július 22. - 10:50:32 »
Most jöttünk haza, a menedékház mellett sátraztunk. Egy kis anyagi ráfordítással tényleg tuti hely lehetne. Szállást már nem tudtunk foglalni, utólag nem is bántam. A menedékház környéke elhanyagolt, gazos. A WC-t nem próbáltuk ki, maradt az erdő. Ettünk egy puliszkát, finom volt, sőt, euróval is lehetett fizetni, bár tény és való, hogy a hölgyemény nem volt valami kedves. Sikerült kenyeret is vennünk, 750g/5 lei áron.

Nem elérhető taz965

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Re:Pietrele menedékház
« Válasz #17 Dátum: 2015. december 25. - 16:57:07 »
Sziasztok,és egyúttal kellemes karácsonyi ünnepeket minden kedves fórumozónak!Mi 2011 augusztusában voltunk a Retyezátban,a Pietrele háznál.Előre nem foglaltunk,de ahogy olvasom felesleges lett volna próbálkozni vele.Teljesen nyugis hét eleje volt, a Villa Stanisoarában voltak vendégek,de a kis faházak nagy része üres,előkerült a kevésbé kedves néni,unott arckifejezéssel nyomatta a noo room-ot.Kb 2 órát szomorkodtunk a kantin előtt a feleségemmel,mire nagy nehezen megesett a szíve rajtunk,és kiutalt számunkra egy kis faházat.Az lenne a kérdésem,hogy mi lehet az oka ennek a hozzáállásnak,illetve,hogy változott-e azóta valami ebben a tekintetben,az ember azt gondolná,hogy van szabad szoba,van rá kereslet,akkor hadd menjen a bolt,de lehet,hogy én gondolom rosszul.Azért érdekelne a tapasztalatotok,mert megint a Retyezát felé fordult az érdeklődésünk,köszi ha válaszoltok,üdv Zoli

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 278
  • peterbud
    • Profil megtekintése
    • www.retyezat.ro
Re:Pietrele menedékház
« Válasz #18 Dátum: 2015. december 31. - 16:55:27 »
Szia Zoli! A tapasztalat nagyjából az, hogy semmi sem változott 2011 óta: a hozzáállás és a feltételek maradtak a régiben. A hozzáállásra nem tudok racionális magyarázatot... Boldog új évet és szép retyezáti túrákat! :-)
Budai Péter (admin)