Honlap > Vendégkönyv

Vendégkönyv

(1/2) > >>

csotris:
Gratulálok az oldalt létrehozónak!
 Nagyon jó, hogy ennyi hasznos információ megtalálható itt. A képgalériában is gyönyörűek a fotók és sok arcát bemutatják a Retyezátnak. Az oldalra látogató itt átfogó képet kaphat a hegységről. Mindenkinek azt ajánlom, hogy az év különböző időpontajaiban látogasson el a Retyezátba, mert úgy jobban megismeri a hely igazi vadságát. Mindig tartogat valami újat és ad is belőle, ha kellő tisztelettel közeledünk felé.
Retyezát-baráti tisztelettel, csotris

alpar:
ahoy  :)

nagyon jo weboldal ez, gratulazok az inditvanyozonak ... csak igy tovabb
jo dolog minden infot osszeszedni egy hegysegrol, szerintem a jovoben sok ember fogja hasznalni ezt a portalt

a design is nagyon szexis es tetszik nekem :)

2 eszrevetelem van:

a) mikor regisztraltam az ertesito level a kovetkezo formatumba erkezett meg (termeszetesen a spam-be): From: "Retyez&#225;t f&#243;rum" <info@retyezat.ro>  Subject: Re: &#220;dv&#246;zl&#252;nk a f&#243;rumon - Retyez&#225;t f&#243;rum
Megjegyzes: szerintem ezt irjatok at normalisan angol karakterekkel vagy roviditsetek le vagy valami mert ilyen formaban mindenki Spam-be kapja majd

b) nem kaptam kontakt e-mailt amire irni lehetne ... ha peldaul barmi cikket vagy barmit fel szeretnek tenni, vagy bekuldeni

adios

\Alpar

alpar:
 :D most veszem eszre a sajat beszollasomba hogy ott van az info@retyezat.ro ... ok akor tudom mar hova kuldjem a kis cikkemet  ;D

a megjegyzes megis marad, ez nem jelenik meg sehol az oldalon ... legalabbis en nem bukkantam ra

miert nincs egy olyen link hogy Contact vagy valami?

\Alpar

alpar:
:D hulye vagyok teljesen ... most latom hogy akezdolapon van ilyen opcio
na mindegy ... akkor most befejezek egyedul beszelni ;)

\Alpar

admin:
Köszönöm a bíztatást és az észrevételeket!

Alpár, bocs a karakterekért. A román betűk használata miatt UTF-8 kódolást használok az oldalon mindenütt. Valahol az "éterben" valószínűleg elszenvedett a levél egy ISO-8859-2 kódolásra való fordítást, ezért vált olyanná, amilyenné. Ez a probléma más szituációkban is előfordul, egyelőre nem tudom hogy lehetne mindenki számára kedvezően rendezni. ??? Ha valaki tud rá fifikás megoldást, ossza meg velünk! :)

A kontaktot meg feljebb fogom rakni a kereső alá, hogy könnyebben észrevehető legyen.

Üdv: Budai Péter

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése