Közösség > Túratárs-kereső

Túratárs

<< < (2/4) > >>

retyezat:

  Hello Kiri!
 Ugyanebben az  időben megyek erre a fantasztikus hegyre.
semmi kifogásom hogy bejárjuk eggyütt!?
Rengeteg szép eldugott táj van még a hegységben.

kiri:
Szia,


én hosszú hétvégére 4-6 nap, tervezem a túrácskát, inkább közepes erősségűt, és Pietrele 'bázissal'.
Mivel még nem voltam a Retyezátban inkább csillagtúrára gondoltam.......   

Te mit tervezel, mikor? Ha jol gondolom tapasztalt Retyezát túrázó vagy  :)
sok helyi ismerettel és ha neked is jó lenne én örülnék egy közös túrának

Üdv Kiri

retyezat:
 Szia,

 Mit szolnál a julius 30. induláshoz?
Én aznap indulok az esti vonattal, reggelre már ott is vagyok.
Pietrele., igen mindenki csak arra jár, már egy ideje követem a turavezetők útvonalukat.
Az igazság az hogy én már gyerekkoromban is elkerültem ezt a helyet, ott rengeteg a szemét sok a  szunyog és a kiszolgállás is pocsék, nembeszélve arról hogy nemrég leégették a főépületet, igyhát jelenleg a szállások némelyike ketrechez hasonló, koszos és büdös és még be is ázik.

  Ha neked is jó az időpont kérlek jelezd, üdv néked.

 ui. mivel az idő is sürget kérek egy tel. számot is.
az én tel. sz. 20 5 16 16 75

kiri:
Szia,

huuuu ezt az időpontot előbb kellett volna tudnom, 30-an nem tudok menni csak aug. közepén leghamarabb.
Ha a Pietreleről ilyen rossz tapasztalataid vannak, mit választottál merre mész, gondolom akkor teljes vadkempinges túrára készülsz  :)

Örülök,  hogy irtál és sajnálom, hogy nem tudok csatlakozni most, de remélem majd beszámolsz hogy sikerült
Addig is szép időt, jo utat és kellemes túrázást soksok élménnyel

üdv
 tel: 30/231-2024

retyezat:
 Szio Kiri!

Sanjálattal hallom hogy nem jön  össze most a közös turánk, sebaj talán majd legközelebb!
 Igen én mindig vadkenpingbe járok, azért már aludtam már menedékházban is. Az utvonalaim mindig eltérnek a megszokottol, nem igazán szeretem ha zajonganak a turisták körülöttem ( pl. tavaj juliban is a bukuránál üvöltöttek a hegyimentők  éjjel 2 kor részegen.) ez mind szomoru hát inkább elkerülöm.
Holnap indulás! ha hazaértem mindenképpen beszámolok neked a turáról,
addig is minden jót és vigyázz magadra,
Üdv. Ernő...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése