Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Hírek és beszámolók / Re:Zsilvölgyi hirek
« Utolsó üzenet: írta retyezat Dátum 2016. október 16. - 15:49:16 »
Ennek nem tudom lehet e örülni!? Van fogalmatok mennyi szemét lesz majd eldobva mindenfelé?! Szomorú!
32
Kérdések / Kérdés?
« Utolsó üzenet: írta retyezat Dátum 2016. szeptember 07. - 10:08:35 »
 Sziasztok, tudja e valaki hogy járható e autóval a " Stina din Riu" felé vezető út?  Már 4 éve nem voltam arra időnként járhatatlan-sáros, omlások-csúszások torlaszolják el.
 Válaszokat előre köszönöm...
33
Kérdések / Re:Kérdés
« Utolsó üzenet: írta admin Dátum 2016. augusztus 18. - 07:20:13 »
Az idén még nem jártam arrafelé, de tavaly nagyon jó minőségű volt, nem hiszem hogy sokat romlott volna az állapota.
34
Kérdések / Kérdés
« Utolsó üzenet: írta László D. Dátum 2016. augusztus 16. - 15:53:22 »
Szeptember 31-én mennénk a hegyre és érdeklődnék, milyen állapotban van a Nucsoara-Carnic út? Lehet-e gépkocsival közlekedni rajta?
Köszi
35
Hírek és beszámolók / Re:Lepusnyik-völgyben vezető erdészeti út állapota
« Utolsó üzenet: írta sturupaltinei Dátum 2016. augusztus 11. - 12:13:25 »
Érdeklödtem a hegyimentöknél.A Lapusnyik völgyben a Peleaga rétig az út az esőzések elötti időszakhoz hasonloan járható gépkocsikkal.
36
Autós információk / Re:Hasznos tud lenni
« Utolsó üzenet: írta admin Dátum 2016. augusztus 11. - 06:50:07 »
Köszi az infókat! A Bukura-tavi állapotok tényleg elgondolkodtatóak... Öt évvel ezelőtt egy másik helyen már írtam erről. Jó lenne, ha kézbe venné a nemzeti park az ügyet, mert magától nem fog megoldódni. Az Encián terveiről is értesültem tavaly, de gondoltam meglátjuk mi lesz belőle. Ezek szerint komoly a szándék, ez örvendetes!
37
Hírek és beszámolók / Re:Zsilvölgyi hirek
« Utolsó üzenet: írta sturupaltinei Dátum 2016. augusztus 09. - 12:55:45 »
A hét végén,szombaton,augusztus 13-án rendezik az Oslea Night Ridge hegyi futóversenyt.A versenyt a Campusel-Jorgovan Kőve és Campusel-Oslea-Campusel
útvonalon rendezik.A versenyt mindkét útvonalon ugyanaznap rendezik.Az első reggel 9 órakor,a második este 21 órakor rajtól.Mindkét útvonal a turisták számára
is nagyon szép útvonal.
38
Autós információk / Hasznos tud lenni
« Utolsó üzenet: írta Ibotz Dátum 2016. augusztus 05. - 22:15:50 »
Kedves Fórumtársak!Sok hasznos dolgot olvastam ezen az oldalon, köszönet szerzöjének!egy pár információ amit a napokban tapasztaltunk:
ron váltás:az autópályás (Nagylak) batárátkelés után sehol nem lehetváltani sel pénzt vagy utmatricát, erre figyeljetek.
A Bucura tónál az illemhely hiánya már borzasztó állapotokat eredményezett,  ottlétunkkor nagyon bulizos társaság volt, szóval pihenni nem nagyon lehet.
A parkörök nagyon szigoruan felügyelik a sàtorozókat, csak kijelölt helyeken sátorozzatok, magasak nagyon a büntetések.
Encianéknál valami fürdö készül hátul, ez nagyban meg tudja dobni majd a komfortérzetet.
A jelzések nemrégen lettek felújítva, eltévedni szinte lehetetlen.
Jó túrázást mindenkinek!
39
Autós információk / Re:Útviszonyok
« Utolsó üzenet: írta Ibotz Dátum 2016. augusztus 05. - 21:55:20 »
Szervusztok! Carnic ig nagyon jo az ut. Peleaga retig is jarhato masok elmondasa szerint ( Honda Accord felment)ez augusztus eleji info
40
Hírek és beszámolók / Re:Zsilvölgyi hirek
« Utolsó üzenet: írta sturupaltinei Dátum 2016. július 17. - 16:24:59 »
A hét végén a Zsilvölgyében és a Retyezát hegységben megint komoly esőzések
voltak.Megáradtak a patakok és problémákat okoztak.Klopotiva és Peleaga rét
közötti úton földcsuszamlás volt.Több mint 50 turistának segitségre volt szüksége.
Az út megjavitása időbe telik.Úgy néz ki hogy a Peleága rétre egy ideig autóval
nehezen lehet kimenni.Érdeklödök a hegyimentöknél,és amikor biztosabbat tudok
jelzem.
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10